ΔΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 2018 (1)

09 Ιουνίου 2018

         

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΟΙΞΗ – ΔΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟΙ  ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ  2018

Το Σάββατο 9 Ιουνίου 2018 και ώρα 18.00 πραγματοποιήθηκαν με μεγάλη επιτυχία οι 11οι  Διαδημοτικοί Αγώνες Κολύμβησης στο 2ο Αθλητικό Κέντρο Γέρακα με τη συμμετοχή αντιπροσωπευτικών ομάδων από τους Δήμους Αμαρουσίου, Πεντέλης, Λυκόβρυσης-Πεύκης, Χαλανδρίου, Καλλιθέας, Γαλατσίου  και Φιλοθέης - Ψυχικού.

 

Τα παιδιά διαγωνίστηκαν σε όλα τα είδη κολύμβησης  επιδεικνύοντας  στο κοινό τις τεχνικές που κατέκτησαν  κατά τη διάρκεια της χρονιάς αποσπώντας το πιο θερμό χειροκρότημα.

 Αναλυτικότερα, τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

1.        50μ.  ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ     2011 -2010

1.ΠΑΛΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

2011

ΠΑΛΛΗΝΗ

00:59:12

2.ΜΠΙΜΠΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2010

ΠΑΛΛΗΝΗ

01:02:53

3.ΦΕΛΕΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ

2010

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

01:05:66

2.       50μ. ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ      2011 – 2010

1.ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ

2010

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

00:50:87

2.ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ

2010

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

00:58:00

3.ΦΕΙΔΟΠΙΑΣΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΜΑΡΙΑ

2011

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

00:58:10

3.       50μ.  ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ      2009 – 2008

1.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2008

ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ

00:42:56

2.ΜΑΚΑΝΤΑΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

2008

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

00:48:68

3.ΓΕΩΡΓΙΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

2008

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ

00:49:67

 

4.       50μ. ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ    2009 – 2008

1.ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

2008

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

00:41:72

2.ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΦΗ

2009

ΠΑΛΛΗΝΗ

00:49:40

3.ΒΛΑΒΙΑΝΟΥ ΛΥΔΙΑ

2008

ΠΑΛΛΗΝΗ

00:51:00

 

 

5.          50μ.  ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ      2007 – 2006

1.ΤΣΙΑΒΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

2006

ΠΕΝΤΕΛΗ

00:44:00

2.ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

2007

ΠΕΝΤΕΛΗ

00:46:85

3.ΣΑΜΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2006

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ

00:49:30

 

 

6.          50μ. ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ    2007 – 2006

1.ΨΥΡΡΗ ΚΑΡΜΕΝ

2007

ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ

00:44:28

2.ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ

2006

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ

00:45:26

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

2006

ΠΑΛΛΗΝΗ

00:45:96

 

7.               50μ. ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ     2005 – 2004

1.ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ ΦΛΑΒΙΟ

2004

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

00:39:67

2.ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2004

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

00:39:69

3.ΚΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

2004

ΠΕΝΤΕΛΗ

00:42:26

 

8.               50μ. ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ   2005 – 2004

1.ΤΕΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2004

ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ

00:41:72

2.ΧΑΝΙΩΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

2004

ΠΑΛΛΗΝΗ

00:42:62

3.ΖΩΪΤΣΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2004

ΠΕΝΤΕΛΗ

00:43:13

 

9.             50μ. ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ       2003 – 2002

1.ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣ

2002

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ

00:37:37

2.ΚΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΦΑΙΔΩΝΑΣ

2002

ΠΕΝΤΕΛΗ

00:37:89

3.ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2003

ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ

00:45:77

 

 

10.                50μ. ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ      2003 – 2002

1.ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2003

ΠΕΝΤΕΛΗ

00:41:77

2.ΡΩΜΑΝΟΥ ΑΝΝΑ

2003

ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ

00:56:16

 

 

11.         100μ. ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ     2007 – 2006

1.ΣΑΡΓΚΑΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2006

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

01:31:83

2.ΜΑΚΑΝΤΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

2006

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

01:39:30

 

12.       100μ.  ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ      2007 – 2006

1.ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

2006

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

01:33:74

2.ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ

2006

ΠΑΛΛΗΝΗ

01:34:53

3.ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ

2006

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

01:43:60

 

13.          100μ. ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ   2005 – 2004

1.ΑΡΕΑΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

2005

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

01:31:62

2.ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ ΦΛΑΒΙΟ

2004

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

01:33:85

3. ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2005

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ

01:40:72

 

14.        100μ. ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ     2005 – 2004

1.ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΛΕΝΑ

2004

ΠΑΛΛΗΝΗ

01:29:00

2.ΣΥΦΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

01:37:94

3.ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΙΑ

2003

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

01:40:52

 

 

15.       100μ. ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ     2003 – 2002

1.ΜΑΝΟΥΚΑΣ ΘΩΜΑΣ

2002

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ

01:14:45

2.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

2003

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

01:29:50

3.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

2002

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

01:37:47

16.         100μ. ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ     2003 – 2002

1.ΧΑΝΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2003

ΠΑΛΛΗΝΗ

01:42:23

2.ΚΑΝΤΙΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

2003

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΔΕΝ ΣΥΜ.

17.             50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΑΓΟΡΙΑ     2007 – 2006

1.ΜΠΡΕΝΤΙΧΙΝ ΙΓΚΟΡ

2006

ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ

00:39:73

2.ΣΑΡΓΚΑΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2006

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

00:40:14

3.ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2007

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

00:53:46

 

18.             50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ     2007 – 2006

1.ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ

2006

ΠΑΛΛΗΝΗ

00:43:64

2.ΦΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

2006

ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ

00:46:56

3.ΜΑΡΒΕΛΙΑ ΧΑΡΑ

2007

ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ

00:49:06

19.             50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΑΓΟΡΙΑ     2005 – 2004

1.ΔΕΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2004

ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ

00:35:09

2.ΑΦΟΥΞΕΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

2004

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

00:39:70

3.ΑΡΕΑΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

2005

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

00:40:63

20.         50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ     2005 – 2004

1.ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2004

ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ

00:39:80

2.ΡΑΠΤΗ ΡΕΝΑΤΕ

2005

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ

00:42:76

3.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2004

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

00:44:24

21.       50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΑΓΟΡΙΑ     2003 – 2002

1.ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2002

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

00:31:10

2.ΜΑΝΟΥΚΑΣ ΘΩΜΑΣ

2002

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ

00:32:80

3.ΠΑΪΠΕΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

2002

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ

00:34:53

22.          50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ   2003 – 2002

1.ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ

2003

ΜΑΡΟΥΣΙ

00:37:19

2.ΧΑΝΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2003

ΠΑΛΛΗΝΗ

00:50:95

23.           50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ    2008 – 2007

1.ΜΑΚΑΝΤΑΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

2008

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

00:50:11

2.ΓΚΑΡΜΠΑΡ ΙΓΚΟΡ

2007

ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ

00:55:61

3.ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2007

ΠΑΛΛΗΝΗ

00:59:26

24.            50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ    2008 – 2007

1.ΨΥΡΡΗ ΚΑΡΜΕΝ

2007

ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ

00:50:38

2.ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ

 

2008

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ

00:50:92

3.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΜΑΛΙΑ

2007

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ

00:51:89

25.             50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ     2006 – 2005

1.ΒΑΡΔΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2005

ΠΕΝΤΕΛΗ

00:40:20

2.ΜΠΟΥΡΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

00:46:21

3.ΑΚΡΙΒΟΣ ΝΙΚΟΣ

2005

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ

00:46:98

26.             50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ   2006 – 2005

1.ΜΑΝΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ

2005

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ

00:44:50

2.ΚΑΡΙΑΜΠΑ ΝΑΣΙΑ

2006

ΠΑΛΛΗΝΗ

00:44:85

3.ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

2003

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

00:45:69

27.          50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ      2004 – 2003 – 2002

1.ΝΤΡΑΓΚΑΝ ΖΩΗΣ

2003

ΠΕΝΤΕΛΗ

00:41:31

2.ΣΕΪΜΠ ΗΛΙΑΣ

2004

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

00:42:84

3.ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2004

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ

00:43:21

28.            50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ     2004 – 2003 – 2002

1.ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΛΕΝΑ

2004

ΠΑΛΛΗΝΗ

00:42:97

2.ΤΕΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2004

ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ

00:47:38

3.ΖΩΪΤΣΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2004

ΠΕΝΤΕΛΗ

00:53:66

   

 

29.           50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ      2011 – 2010

1.ΛΙΑΣΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

2011

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

00:50:33

2.ΠΑΛΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

2011

ΠΑΛΛΗΝΗ

00:52:44

3.ΜΠΙΜΠΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2010

ΠΑΛΛΗΝΗ

00:52:76

30.            50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ    2011 – 2010

1.ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ

2010

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

00:43:59

2. ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ

2010

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

00:47:56

3.ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΑ

2010

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ

00:50:71

31.                50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ     2009 – 2008

1.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2008

ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ

00:39:69

2.ΝΤΕΡΙΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

2009

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

00:45:09

3.ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2008

ΠΕΝΤΕΛΗ

00:48:99

32.                50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ       2009 – 2008

1.ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

2008

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

00:39:19

2.ΦΩΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

2008

ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ

00:43:66

3.ΓΟΥΝΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2008

ΜΑΡΟΥΣΙ

00:43:86

33.               50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ      2007 – 2006

1.ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΤ ΚΩΣΤΑΣ

2006

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

00:36:43

2.ΜΠΡΕΝΤΙΧΙΝ ΙΓΚΟΡ

2006

ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ

00:36:90

3.ΤΣΙΑΒΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

2006

ΠΕΝΤΕΛΗ

00:37:77

34.               50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ   2007 – 2006

1.ΚΑΡΙΑΜΠΑ ΝΑΣΙΑ

2006

ΠΑΛΛΗΝΗ

00:35:79

2.ΑΛΕΞΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ

2006

ΠΕΝΤΕΛΗ

00:36:57

3.ΠΕΣΤΙΜΑΛΤΖΙΝ ΝΑΤΑΛΙΑ

2006

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

00:37:74

35.                 50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ     2005 – 2004

1.ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

2004

ΠΑΛΛΗΝΗ

00:30:35

2.ΔΕΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2004

ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ

00:31:10

3.ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2004

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

00:31:43

36.               50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ     2005 – 2004

1.ΜΑΝΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ

2005

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ

00:34:18

2.ΡΑΠΤΗ ΡΕΝΑΤΕ

2005

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ

00:35:28

3.ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2004

ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ

00:35:35

37.                50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ     2003 – 2002

1.ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2002

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

00:27:90

2.ΠΑΪΠΕΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

2002

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ

00:28:47

3.ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

2003

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

00:29:38

38.                 50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ    2003 – 2002

1.ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ

2003

ΜΑΡΟΥΣΙ

00:34:36

2.ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2003

ΠΕΝΤΕΛΗ

00:34:81

3.ΧΑΝΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2003

ΠΑΛΛΗΝΗ

00:40:09

39.                  4X50μ.  ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ    OPEN

1.ΠΕΝΤΕΛΗ

02:03:22

2.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ

02:03:78

3.ΚΑΛΛΙΘΕΑ

02:09:12

 

40.                4X50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ   OPEN

1.ΧΑΛΑΝΔΡΙ

02:24:35

2.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ

02:29:21

3.ΠΕΝΤΕΛΗ

02:29:71

41.             4X50μ. ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ   OPEN

1.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ

02:24:38

2.ΠΕΝΤΕΛΗ

02:31:20

3.ΧΑΛΑΝΔΡΙ

02:34:05

42.           4X50μ. ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ   OPEN

1.ΠΑΛΛΗΝΗ

02:49:89

2.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ

02:53:55

3.ΚΑΛΛΙΘΕΑ

02:55:26

Μοιραστείτε αυτή την ανακοίνωση: