ΔΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 2018
09 Ιουνίου 2018
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΟΙΞΗ – ΔΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 2018
Το Σάββατο 9 Ιουνίου 2018 και ώρα 18.00 πραγματοποιήθηκαν με μεγάλη επιτυχία οι 11οι Διαδημοτικοί Αγώνες Κολύμβησης στο 2ο Αθλητικό Κέντρο Γέρακα με τη συμμετοχή αντιπροσωπευτικών ομάδων από τους Δήμους Αμαρουσίου, Πεντέλης, Λυκόβρυσης-Πεύκης, Χαλανδρίου, Καλλιθέας, Γαλατσίου και Φιλοθέης - Ψυχικού.
Τα παιδιά διαγωνίστηκαν σε όλα τα είδη κολύμβησης επιδεικνύοντας στο κοινό τις τεχνικές που κατέκτησαν κατά τη διάρκεια της χρονιάς αποσπώντας το πιο θερμό χειροκρότημα.
Αναλυτικότερα, τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:
1. 50μ. ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 2011 -2010
1.ΠΑΛΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ |
2011 |
ΠΑΛΛΗΝΗ |
00:59:12 |
2.ΜΠΙΜΠΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
2010 |
ΠΑΛΛΗΝΗ |
01:02:53 |
3.ΦΕΛΕΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ |
2010 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
01:05:66 |
2. 50μ. ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2011 – 2010
1.ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ |
2010 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ |
00:50:87 |
2.ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ |
2010 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
00:58:00 |
3.ΦΕΙΔΟΠΙΑΣΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΜΑΡΙΑ |
2011 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
00:58:10 |
3. 50μ. ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 2009 – 2008
1.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ |
2008 |
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ |
00:42:56 |
2.ΜΑΚΑΝΤΑΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ |
2008 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
00:48:68 |
3.ΓΕΩΡΓΙΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ |
2008 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ |
00:49:67 |
4. 50μ. ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2009 – 2008
1.ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ |
2008 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
00:41:72 |
2.ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΦΗ |
2009 |
ΠΑΛΛΗΝΗ |
00:49:40 |
3.ΒΛΑΒΙΑΝΟΥ ΛΥΔΙΑ |
2008 |
ΠΑΛΛΗΝΗ |
00:51:00 |
5. 50μ. ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 2007 – 2006
1.ΤΣΙΑΒΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ |
2006 |
ΠΕΝΤΕΛΗ |
00:44:00 |
2.ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ |
2007 |
ΠΕΝΤΕΛΗ |
00:46:85 |
3.ΣΑΜΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
2006 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ |
00:49:30 |
6. 50μ. ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2007 – 2006
1.ΨΥΡΡΗ ΚΑΡΜΕΝ |
2007 |
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ |
00:44:28 |
2.ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ |
2006 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ |
00:45:26 |
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ |
2006 |
ΠΑΛΛΗΝΗ |
00:45:96 |
7. 50μ. ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 2005 – 2004
1.ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ ΦΛΑΒΙΟ |
2004 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
00:39:67 |
2.ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ |
2004 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ |
00:39:69 |
3.ΚΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ |
2004 |
ΠΕΝΤΕΛΗ |
00:42:26 |
8. 50μ. ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2005 – 2004
1.ΤΕΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ |
2004 |
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ |
00:41:72 |
2.ΧΑΝΙΩΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ |
2004 |
ΠΑΛΛΗΝΗ |
00:42:62 |
3.ΖΩΪΤΣΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ |
2004 |
ΠΕΝΤΕΛΗ |
00:43:13 |
9. 50μ. ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 2003 – 2002
1.ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣ |
2002 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ |
00:37:37 |
2.ΚΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΦΑΙΔΩΝΑΣ |
2002 |
ΠΕΝΤΕΛΗ |
00:37:89 |
3.ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ |
2003 |
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ |
00:45:77 |
10. 50μ. ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2003 – 2002
1.ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ |
2003 |
ΠΕΝΤΕΛΗ |
00:41:77 |
2.ΡΩΜΑΝΟΥ ΑΝΝΑ |
2003 |
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ |
00:56:16 |
11. 100μ. ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ 2007 – 2006
1.ΣΑΡΓΚΑΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
2006 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
01:31:83 |
2.ΜΑΚΑΝΤΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ |
2006 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
01:39:30 |
12. 100μ. ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2007 – 2006
1.ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ |
2006 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
01:33:74 |
2.ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ |
2006 |
ΠΑΛΛΗΝΗ |
01:34:53 |
3.ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ |
2006 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ |
01:43:60 |
13. 100μ. ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ 2005 – 2004
1.ΑΡΕΑΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ |
2005 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ |
01:31:62 |
2.ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ ΦΛΑΒΙΟ |
2004 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
01:33:85 |
3. ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
2005 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ |
01:40:72 |
14. 100μ. ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2005 – 2004
1.ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΛΕΝΑ |
2004 |
ΠΑΛΛΗΝΗ |
01:29:00 |
2.ΣΥΦΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ |
2004 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ |
01:37:94 |
3.ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΙΑ |
2003 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ |
01:40:52 |
15. 100μ. ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ 2003 – 2002
1.ΜΑΝΟΥΚΑΣ ΘΩΜΑΣ |
2002 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ |
01:14:45 |
2.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ |
2003 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ |
01:29:50 |
3.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ |
2002 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ |
01:37:47 |
16. 100μ. ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2003 – 2002
1.ΧΑΝΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ |
2003 |
ΠΑΛΛΗΝΗ |
01:42:23 |
2.ΚΑΝΤΙΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ |
2003 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ |
ΔΕΝ ΣΥΜ. |
17. 50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΑΓΟΡΙΑ 2007 – 2006
1.ΜΠΡΕΝΤΙΧΙΝ ΙΓΚΟΡ |
2006 |
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ |
00:39:73 |
2.ΣΑΡΓΚΑΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
2006 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
00:40:14 |
3.ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ |
2007 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
00:53:46 |
18. 50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2007 – 2006
1.ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ |
2006 |
ΠΑΛΛΗΝΗ |
00:43:64 |
2.ΦΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ |
2006 |
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ |
00:46:56 |
3.ΜΑΡΒΕΛΙΑ ΧΑΡΑ |
2007 |
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ |
00:49:06 |
19. 50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΑΓΟΡΙΑ 2005 – 2004
1.ΔΕΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
2004 |
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ |
00:35:09 |
2.ΑΦΟΥΞΕΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
2004 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
00:39:70 |
3.ΑΡΕΑΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ |
2005 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ |
00:40:63 |
20. 50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2005 – 2004
1.ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ |
2004 |
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ |
00:39:80 |
2.ΡΑΠΤΗ ΡΕΝΑΤΕ |
2005 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ |
00:42:76 |
3.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ |
2004 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
00:44:24 |
21. 50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΑΓΟΡΙΑ 2003 – 2002
1.ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
2002 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
00:31:10 |
2.ΜΑΝΟΥΚΑΣ ΘΩΜΑΣ |
2002 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ |
00:32:80 |
3.ΠΑΪΠΕΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ |
2002 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ |
00:34:53 |
22. 50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2003 – 2002
1.ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ |
2003 |
ΜΑΡΟΥΣΙ |
00:37:19 |
2.ΧΑΝΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ |
2003 |
ΠΑΛΛΗΝΗ |
00:50:95 |
23. 50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 2008 – 2007
1.ΜΑΚΑΝΤΑΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ |
2008 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
00:50:11 |
2.ΓΚΑΡΜΠΑΡ ΙΓΚΟΡ |
2007 |
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ |
00:55:61 |
3.ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ |
2007 |
ΠΑΛΛΗΝΗ |
00:59:26 |
24. 50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2008 – 2007
1.ΨΥΡΡΗ ΚΑΡΜΕΝ |
2007 |
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ |
00:50:38 |
2.ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ
|
2008 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ |
00:50:92 |
3.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ |
2007 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ |
00:51:89 |
25. 50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 2006 – 2005
1.ΒΑΡΔΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ |
2005 |
ΠΕΝΤΕΛΗ |
00:40:20 |
2.ΜΠΟΥΡΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
2005 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ |
00:46:21 |
3.ΑΚΡΙΒΟΣ ΝΙΚΟΣ |
2005 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ |
00:46:98 |
26. 50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2006 – 2005
1.ΜΑΝΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ |
2005 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ |
00:44:50 |
2.ΚΑΡΙΑΜΠΑ ΝΑΣΙΑ |
2006 |
ΠΑΛΛΗΝΗ |
00:44:85 |
3.ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ |
2003 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
00:45:69 |
27. 50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 2004 – 2003 – 2002
1.ΝΤΡΑΓΚΑΝ ΖΩΗΣ |
2003 |
ΠΕΝΤΕΛΗ |
00:41:31 |
2.ΣΕΪΜΠ ΗΛΙΑΣ |
2004 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ |
00:42:84 |
3.ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ |
2004 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ |
00:43:21 |
28. 50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2004 – 2003 – 2002
1.ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΛΕΝΑ |
2004 |
ΠΑΛΛΗΝΗ |
00:42:97 |
2.ΤΕΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ |
2004 |
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ |
00:47:38 |
3.ΖΩΪΤΣΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ |
2004 |
ΠΕΝΤΕΛΗ |
00:53:66 |
29. 50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 2011 – 2010
1.ΛΙΑΣΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ |
2011 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
00:50:33 |
2.ΠΑΛΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ |
2011 |
ΠΑΛΛΗΝΗ |
00:52:44 |
3.ΜΠΙΜΠΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
2010 |
ΠΑΛΛΗΝΗ |
00:52:76 |
30. 50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2011 – 2010
1.ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ |
2010 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
00:43:59 |
2. ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ |
2010 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ |
00:47:56 |
3.ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΑ |
2010 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ |
00:50:71 |
31. 50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 2009 – 2008
1.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ |
2008 |
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ |
00:39:69 |
2.ΝΤΕΡΙΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ |
2009 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
00:45:09 |
3.ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ |
2008 |
ΠΕΝΤΕΛΗ |
00:48:99 |
32. 50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2009 – 2008
1.ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ |
2008 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
00:39:19 |
2.ΦΩΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ |
2008 |
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ |
00:43:66 |
3.ΓΟΥΝΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ |
2008 |
ΜΑΡΟΥΣΙ |
00:43:86 |
33. 50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 2007 – 2006
1.ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΤ ΚΩΣΤΑΣ |
2006 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
00:36:43 |
2.ΜΠΡΕΝΤΙΧΙΝ ΙΓΚΟΡ |
2006 |
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ |
00:36:90 |
3.ΤΣΙΑΒΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ |
2006 |
ΠΕΝΤΕΛΗ |
00:37:77 |
34. 50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2007 – 2006
1.ΚΑΡΙΑΜΠΑ ΝΑΣΙΑ |
2006 |
ΠΑΛΛΗΝΗ |
00:35:79 |
2.ΑΛΕΞΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ |
2006 |
ΠΕΝΤΕΛΗ |
00:36:57 |
3.ΠΕΣΤΙΜΑΛΤΖΙΝ ΝΑΤΑΛΙΑ |
2006 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ |
00:37:74 |
35. 50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 2005 – 2004
1.ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
2004 |
ΠΑΛΛΗΝΗ |
00:30:35 |
2.ΔΕΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
2004 |
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ |
00:31:10 |
3.ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ |
2004 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ |
00:31:43 |
36. 50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2005 – 2004
1.ΜΑΝΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ |
2005 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ |
00:34:18 |
2.ΡΑΠΤΗ ΡΕΝΑΤΕ |
2005 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ |
00:35:28 |
3.ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ |
2004 |
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΨΥΧΙΚΟ |
00:35:35 |
37. 50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 2003 – 2002
1.ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
2002 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
00:27:90 |
2.ΠΑΪΠΕΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ |
2002 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ |
00:28:47 |
3.ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ |
2003 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ |
00:29:38 |
38. 50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2003 – 2002
1.ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ |
2003 |
ΜΑΡΟΥΣΙ |
00:34:36 |
2.ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ |
2003 |
ΠΕΝΤΕΛΗ |
00:34:81 |
3.ΧΑΝΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ |
2003 |
ΠΑΛΛΗΝΗ |
00:40:09 |
39. 4X50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ OPEN
1.ΠΕΝΤΕΛΗ |
02:03:22 |
2.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ |
02:03:78 |
3.ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
02:09:12 |
40. 4X50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ OPEN
1.ΧΑΛΑΝΔΡΙ |
02:24:35 |
2.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ |
02:29:21 |
3.ΠΕΝΤΕΛΗ |
02:29:71 |
41. 4X50μ. ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ OPEN
1.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ |
02:24:38 |
2.ΠΕΝΤΕΛΗ |
02:31:20 |
3.ΧΑΛΑΝΔΡΙ |
02:34:05 |
42. 4X50μ. ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ OPEN
1.ΠΑΛΛΗΝΗ |
02:49:89 |
2.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΗ |
02:53:55 |
3.ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
02:55:26 |